Wodne systemy wysokociśnieniowe systemy sterowania i monitoringu

Masz pytania dotyczące produktów?

zadzwoń do nas: tel. +48 530 955 894

Wodne systemy wysokociśnieniowe systemy sterowania i monitoringu typ PONAR PCUPRO

nr karty karty katalogowe do pobrania
zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU:

PONAR PCUPro to autorski, zaawansowany technicznie system sterowania i kontroli pracy agregatów wysokociśnieniowych. Pomimo swojego zaawansowania, system jest bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze dzięki zintegrowanemu, kolorowemu panelowi dotykowemu o przekątnej 7”. Zadaniem stawianym przez PCUPro jest graficzna wizualizacja statusów najpotrzebniejszych parametrów pracy agregatu wysokociśnieniowego takich jak ciśnienie robocze oraz obroty silnika. Dodatkowe w postaci ikon zostały pokazane statusy pracy silnika oraz pompy wysokociśnieniowej a także paliwa i wody w zbiorniku wyrównawczym.

PCUPro posiada rejestrację statusów przekazywanych przez wszystkie czujniki zainstalowane na danej maszynie.

Komunikacja typu CAN bus umożliwia elektroniczne sterowanie parametrami silnika. Dodatkową funkcjonalność dla operatora można znaleźć w menu systemu. Menu pozwala m.in. na korzystanie z wbudowanego kalkulatora UHP, instrukcji obsługi w postaci filmów instruktażowych w wybranym przez operatora języku.

Zważając na fakt, że nasza firma w swoich szeregach pracowniczych posiada własnych programistów oraz automatyków, rozwiązanie systemu PCUPro może zostać zindywidualizowane w zależności od potrzeb Klienta umożliwiając tym samym budowę systemu z możliwością przyszłościowego rozwoju menu.

System PCUPro to rozwiązanie, które nie tylko jest stosowane w produkcji nowych agregatów ale także może zostać dopasowane do obecnie posiadanego przez Klientów parku maszynowego.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów funkcjonalności oraz przeznaczenia Twojego systemu sterowania PCUPro.

Wodne systemy wysokociśnieniowe systemy sterowania i monitoringu typ PONARpredict

nr karty karty katalogowe do pobrania
zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU:

PONARpredict to autorski, zaawansowany technicznie system monitorowania agregatu wysokociśnieniowego przy pomocy dowolnej przeglądarki internetowej. Dzięki temu rozwiązaniu Klient otrzymuje nie tylko dane archiwalne dot. pracy danej maszyny ale także dane i statusy pracy urządzenia w czasie rzeczywistym łącznie z geolokalizacją maszyny. Skorzystanie z wiedzy jaką dostarcza nam system, Klient ma możliwość bieżącej reakcji na aktualną pracę maszyny. Archiwum danych pozwala na pełny monitoring przebiegu prac z użyciem maszyny, która została zaopatrzona w rozwiązanie PONARpredict.

Graficzny i przyjazny wygląd aplikacji w intuicyjny sposób umożliwia poruszanie się po wszystkich danych, które są dostarczane z zainstalowanych na maszynie czujników, począwszy od podstawowych parametrów pracy pompy i silnika ale także wszelkich dodatkowych czujników temperatury cieczy.

Rozwiązanie nie tylko służy jako system monitoringu ale także jako niezastąpiony system prewencyjny, dzięki któremu nasi specjaliści mogą reagować na zbliżające się terminy przeglądów bądź konieczności interwencji technicznej. Tym samym Klient otrzymuje wygodę, bezpieczeństwo oraz znaczenie wydłużoną pracę swojego parku maszynowego.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia możliwości zastosowania systemu PONARpredict dla Twojego parku maszynowego.

Dziękujemy za wysłanie zapytania

Zapytanie o produkt zostało przekazane do naszego Działu Handlowego

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą elementów i układów hydrauliki siłowej

pozdrawiamy,
Zespół PONARu


powrót

Elementy i układy hydrauliki siłowej

Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe typy produktów,
a dotychczasowe komponenty są modernizowane o nowe odmiany funkcjonalne. Zapisz się do naszego newslettera aby na bieżąco
otrzymywać informacje o naszych rozwiązaniach.

Zapisz się do newslettera